Вебінар на тему "Відкриття власної IT-компанії за 1-2 місяці"

На вебінарі ми розповімо кому підійде і хто зможе відкрити свій ІТ-Бізнес. Вебінар дасть Вам необхідну інформацію, після якої Ви зможете прийняти точне рішення щодо відкриття своєї власної IT-Компанії.
Запрошуємо на вебінар на тему "Як відкрити ІТ-Компанію?" | ITCAPITAL

Кому підійде навчання

Звичайним людям
Щоб стати власником іт-компанії, не обов'язково бути якоюсь обдарованою людиною - будь-які навички вони набувають і все в житті можливо якщо цього хотіти. Ми даємо зрозумілі завдання, за якими ви поступово запускаєте свою компанію.
Підприємцю
Якщо ви займаєтеся іншим бізнесом і хочете запустити іт-компанію курс буде для Вас корисним, тому що на ньому Ви дізнаєтесь про всі тонкощі сфери, а також отримаєте конкретні завдання, при реалізації яких зможете запустити свою власну ІТ-Компанію.
IT-фрілансерам
Якщо Ви працюєте фрілансером - цей курс точно Вам потрібен щоб перерости з самозайнятості на створення своєї компанії з командою, які звільнять Вас від щоденної розробки і дозволять займатися Вам стратегією, плануванням, продажами, візіонерством і розвитком компанії.

Про вебінар?

Вебінар тривалістю 1 годину 30 хвилин створений для навчання та пояснення інформації людям, які хочуть створити свій ІТ бізнес, а саме запустити ІТ компанію. На вебінарі будуть відповіді на багато дуже важливих питань, таких як, як відкрити компанію? чи потрібен офіс? чи потрібен стартовий капітал? де шукати клієнтів? як шукати клієнтів? в якій країні реєструвати та відкривати компанію? та ще багато іншої важливої інформації про яку дізнаєтесь на даному вебінарі.
ПІСЛЯ ВЕБІНАРУ

Для Вас буде відкрито унікальну можливість на Ваш розсуд розпочати місячне навчання, в якому Ви точно збудуєте свою ІТ-Компанію. Навчання буде включати унікальні варіанти де у Вас може бути можливість спілкування з СЕО компанії ITCAPITAL, отримати поради та практичні рекомендації. Також буде унікальна можливість відкрити ІТ-компанію на партнерських відносинах з нашою ІТ-компанією, де ми стаємо для Вас партнером і допомагаємо Вам розвивати ваш бізнес.
Короткий огляд та презентація навчання на відео:

Про курс від CEO компанії

ITCAPITAL School
ПРИЄДНАТИСЯ ДО ВЕБІНАРУ

Ціна

(Вартість участі на вебінарі символічна і становить)

USD - 200$


USD - 10$


АВТОР КУРСУ

Подобєд Олег Миколайович
Founder & CEO
Компанії ITCAPITAL, IZIHouse, ROBOASIS, автор цього курсу та школи навчання ITCAPITAL SCHOOL
Курс розроблений в основному Олегом Миколайовичем та за участю команди інших фахівців ITCAPITAL, які виконували кожен свою роботу з любов'ю та надією, що ця програма навчання змінить чиєсь життя на краще.

Соцмережі автора

Публічні звіти та плани ITCAPITAL

Підсумок 2021 року та План на 2022 рік у компанії ITCAPITAL
Підсумки компанії за 2022 рік та Плани на 2023 рік від CEO | ITCAPITAL
DOCUMENTS
Школа онлайн навчання у сфері IT
© 2020-2024 ITCAPITAL, Inc. All rights reserved.
Bolsunovska Street, 13-15, Ukraine, Kyiv, 01014, IQ Business Center.
214 W 29th St, USA, New York, NY 10001
Задати питання?TelegramViber