АКАДЕМІЯ НАВЧАННЯ У СФЕРІ IT

ITCAPITAL SCHOOL

"Навчання знанням майбутнього"

Вибір курсів

Виберіть відповідну програму навчання зі списку курсів.
Курс про продаж у сфері ІТ, як шукати міжнародних клієнтів, як з ними працювати, техніки продажів, джерела на яких шукати клієнтів. По проходженню видається Сертифікат про проходження навчання Sales Manager + можливе працевлаштування в ІТ-компанію.
На цьому курсі навчають створювати автоматизовані чат-боти в Telegram без навичок програмування за 1 годину. По закінченню курсу у Вас вже буде свій власний чат-бот який самі зробите + навички для створення нескінченної кількості ботів.
За час курсу Ви запустите власну міжнародну IT-Компанію зі співробітниками, продажами та з потенціалом у мільйони доларів прибутку
Вебінар на тему як відкрити ІТ-Компанію, в ході якого будуть дані необхідні знання для прийняття рішення на відкриття ІТ-Компанії.
Програма навчання у вигляді симулятора на наших курсах навчить Вас професії.
Програма навчання професії Рекрутер. Застосовується у сфері iT-Компаніях та інших сферах бізнесу.
За 2 тижні освоїти потрібну професію з роботи з нерухомістю в Україні і відразу в процесі навчання застосувати отримані знання, а також на ваш вибір влаштуватися в нашу компанію після навчання або стати приватним ріелтором.
Короткий курс від Агентства Нерухомості IZIHouse про те, як правильно підготувати об'єкт нерухомості до оренди/продажу і запустити правильну рекламу на більш ніж 40 джерел не витрачаючи багато часу на це.
Ми вже працюємо над створенням нової програми навчання
Незабаром буде цікава програма навчання, ми вже працюємо над нею.

Курси партнерів

з агентства з елітної нерухомості
Курс дає практичні знання про роботу Агентом нерухомості. Навчання на підставі досвіду роботи чинного агентства з елітної нерухомості з 5-річним досвідом. Після курсу є можливість працевлаштування до компанії.
Ви отримаєте знання як робити рекламу на більш ніж 40 майданчиків з нерухомості + навчитеся просувати об'єкт у соцмережах + у месенджерах. Ваш об'єкт побачать усі. В результаті: результат - швидше і можливо дорожче продайте/здате об'єкт.
Школа навчання від Агентства з елітної нерухомості. Навчають у сфері нерухомості.
Реферальна програма
Отримуйте прибуток від 500 гривень за кожного запрошеного до школи навчання ITCAPITAL SCHOOL.
Зареєструйте свій промокод та запрошуйте учасників на курси

Філософія школи навчання
ITCAPITAL SCHOOL

Наша мета та завдання зробити знання у сфері інформаційних технологій в Україні та загалом у Світі більш доступними, щоб молоді люди вивчали технологічні курси та ставали на дорогу майбутнього "яке вже настало" та розвивалися в даному напрямку, створювали свої іт-стартапи, які підкорювали світові. ринки та промисловості.

Ми хочемо зробити свій внесок у створення чогось великого, щоб при спогаді технологій говорили не лише за "Кремнієву долину", а й за інші країни та місця, які створюють майбутнє.

© ITCAPITAL Україна
Відео відгуки учнів про ITCAPITAL SCHOOL
Дізнайтеся, що про нас говорять про школу навчання ITCAPITAL SCHOOL учні після проходження наших онлайн курсів та програм навчання.
Відгуки про ITCAPITAL
Дізнайтеся, що про нас говорять наші співробітники, клієнти та люди, які мали досвід взаємодії з компанією.
© 2020-2024 ITCAPITAL, Inc. All rights reserved.
Bolsunovska Street, 13-15, Ukraine, Kyiv, 01014, IQ Business Center.
DOCUMENTS
214 W 29th St, USA, New York, NY 10001